LO STAGNONE - TRAPANI INSTRUKTORZY

KITE STATION - POLSKA SZKOŁA KITESURFING SYCYLIA

KITE STATION SYCYLIA – NASZ TEAM

W  Kite Station przywita Was nasz zespół. Młodzi, doświadczeni instruktorzy pokażą Wam tajniki kitesurfingu i zarażą Was swoją pasją do tego sportu. Zarówno początkujący jak i zaawansowani surferzy mogą liczyć na profesjonalną pomoc. Team naziemny pomoże dobrać sprzęt i wystartować latawiec. Wpadajcie nas poznać !

Karolina

Karolina

Instruktor

Zawsze uśmiechnięta i pogodna, wychowana na Helu, obserwując kite'y postanowiła zostać instruktorem!  Każdą wolną chwilę spędza na wodzie. Z wykształcenia logopeda, w przyszłości nerologopeda, dziś kitesurferka marząca o egzotycznych spotach! Nie lubi siedzieć w miejscu, zaraża poczuciem humoru. Ceni sobie sycylijski mirror flat ♡

Łukasz

Łukasz

Instruktor

Od 2012 kitesurfer na pełny etat, początkowo szkolił na Helu, po czym utknął w sycylijskiej lagunie na dobre. Ścigał się na rowerze, szkoli na nartach. Człowiek energia. Nauczy pływać każdego, nawet największego sceptyka, zaraża energią i pasją. Pozytywny i odpowiedzialny. Z aparycją niskopiennego górala, trzyma bazę w ryzach.

Marcin

Marcin

Instruktor

Kilkukrotny Mistrz Polski w snowboardowym slalomie gigancie. Od 2011 roku zatracony w kitesurfingu. Lubuje się w unhooked kiteloops i w sycylijskim flacie, który uważa za wymarzony spot. Spokojny, opanowany, zawsze chętny do pomocy.

Wojtek

Wojtek

Instruktor

Czytaj więcej...

Oskar

Oskar

Instruktor

Czytaj więcej...

Tomek

Tomek

Instruktor

Stary, morski wilk! Szkoli od 7 lat, pływał już w Brazylii, Tanzanii, zakochany w Chałupach i sycylijskich słodyczach. Tomek wyróżnia się opanowaniem, spokojem i świetnym poczuciem humoru. Zimą można spotkać Go na snowobardzie, latem na motocyklu. Bez opamiętania ciśnie progress.

Martyna

Martyna

Instruktor

Czytaj więcej...

NIEPOWTARZALNA ATMOSFERA, BEZPIECZNA NAUKA I ŚWIETNA ZABAWA. NAJLEPSZE WAKACJE TWOJEGO ŻYCIA!

Kite Station Sizilien

Adres: Birgi, Trapani Kitesurfing Sycylia

Telefon: 0048600876209

Telefon: 00393387746037

E-mail: info@kitestation.eu

Godziny otwarcia: 9.00 - 20.00

1 + 14 =