LO STAGNONE - TRAPANI INSTRUKTORZY

KITE STATION - POLSKA SZKOŁA KITESURFING SYCYLIA

KITE STATION SYCYLIA – NASZ TEAM

W  Kite Station przywita Was nasz zespół. Młodzi, doświadczeni instruktorzy pokażą Wam tajniki kitesurfingu i zarażą Was swoją pasją do tego sportu. Zarówno początkujący jak i zaawansowani surferzy mogą liczyć na profesjonalną pomoc. Team naziemny pomoże dobrać sprzęt i wystartować latawiec. Wpadajcie nas poznać !

Karolina

Karolina

Instruktor

Zawsze uśmiechnięta i pogodna, wychowana na Helu, obserwując kite'y postanowiła zostać instruktorem!  Każdą wolną chwilę spędza na wodzie. Z wykształcenia logopeda, w przyszłości nerologopeda, dziś kitesurferka marząca o egzotycznych spotach! Nie lubi siedzieć w miejscu, zaraża poczuciem humoru. Ceni sobie sycylijski mirror flat ♡

Łukasz

Łukasz

Instruktor

Od 2012 kitesurfer na pełny etat, początkowo szkolił na Helu, po czym utknął w sycylijskiej lagunie na dobre. Ścigał się na rowerze, szkoli na nartach. Człowiek energia. Nauczy pływać każdego, nawet największego sceptyka, zaraża energią i pasją. Pozytywny i odpowiedzialny. Z aparycją niskopiennego górala, trzyma bazę w ryzach.

Marcin

Marcin

Instruktor

Kilkukrotny Mistrz Polski w snowboardowym slalomie gigancie. Od 2011 roku zatracony w kitesurfingu. Lubuje się w unhooked kiteloops i w sycylijskim flacie, który uważa za wymarzony spot. Spokojny, opanowany, zawsze chętny do pomocy.

Wojtek

Wojtek

Instruktor

Wojtek- człowiek orkiestra, kitesurfing jest jego absolutną pasją, co widać zarówno gdy szkoli oraz kiedy szaleje na desce. Potrafi rozkręcić każdą imprezę, gdy stoi nad gramofiksami nikt nie podpiera ściany. Zimą szkoli na snowboardzie oraz tworzy strony www. Ma nieskończone pokłady energii i nieprzeciętne poczucie humoru.

Jarka

Jarka

Instruktor

Doświadczona z wieloletnim stażem instruktorka i office girl. Swoją przygodę ze sportami wodnymi rozpoczęła ponad 12 lat temu od windsurfingu, po czym do reszty zatraciła się w kitesurfingu. Jej życie to ciągła podróż, którą dzieli na pływanie oraz treningi z psami. Jarka pogada, poszkoli i pośpiewa w czterech językach. Zawsze skoncentrowana i profesjonalna. Ma zajawę na wave i kocha dobrze potańczyć.

Tomek

Tomek

Instruktor

Stary, morski wilk! Szkoli od 7 lat, pływał już w Brazylii, Tanzanii, zakochany w Chałupach i sycylijskich słodyczach. Tomek wyróżnia się opanowaniem, spokojem i świetnym poczuciem humoru. Zimą można spotkać Go na snowobardzie, latem na motocyklu. Bez opamiętania ciśnie progress.

Ewa

Ewa

Instruktor

Instruktorka windsurfingu, to osoba stworzona do pracy z dziećmi. Zawsze uśmiechnięta i pogodna, odznacza się naturalnym talentem do wszystkich sportów od tańca po kite. Na co dzień prowadzi również zajęcia z yogi relaksacyjnej, która wiedzie prym pośród wszystkich jej sportowych pasji.

NIEPOWTARZALNA ATMOSFERA, BEZPIECZNA NAUKA I ŚWIETNA ZABAWA. NAJLEPSZE WAKACJE TWOJEGO ŻYCIA!

Kite Station Sizilien

Adres: Birgi, Trapani Kitesurfing Sycylia

Telefon: 0048600876209

Telefon: 00393387746037

E-mail: info@kitestation.eu

Godziny otwarcia: 9.00 - 20.00

6 + 7 =