WYJAZDY Z KITE STATION

KITE STATION - POLSKA SZKOŁA KITESURFING NA SYCYLII
Szkoła KiteSzkolenia kitesurfingu

Obóz kitesurfingowy – rozbudź w sobie zamiłowanie do kite’a!

Obóz kitesurfingowy to świetna okazja by poznać nowych ludzi, spędzić z nimi wesoło czas, a wieczorem odprężyć się opowiadając o wrażeniach minionego dnia. Zachęcamy grupy przyjaciół, kolegów z pracy czy paczkę znajomych by poznali siebie z nowej strony- w czasie wspólnego opanowywania żywiołów- wiatru i wody! Wyjazdy kitesurfingowe to również świetna alternatywa na wyjazd integracyjny czy event dla Twojej firmy!

Nasze obozy  kite są prowadzone w kilkunastoosobowych grupach, na poziomie międzynarodowego standardu szkoleń IKO (International Kiteboarding Organization) oraz na dopasowanym każdorazowo do potrzeb kursanta, indywidualnym trybie treningu. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy kursant jest inny, dlatego dzięki umiejętnemu podejściu i dobraniu odpowiedniego zestawu ćwiczeń, jesteśmy w stanie uzyskać najlepsze rezultaty.

Priorytetem każdego obozu jest oczywiście kitesurfing, jednak czasami warto odpocząć i zregenerować ciało, wówczas jesteśmy w stanie zaoferować uczestnikom bogaty, poparty wieloletnim doświadczeniem program „poza kitesurfingowy” i zachęcić kursantów do wspólnego spędzenia czasu. Tego typu wyjazdy dają również możliwość zwiedzania atrakcyjnej turystycznie okolicy, co z całą pewnością przypadnie do gustu zwłaszcza amatorom dalekich podróży.

Poza niezbędnym sprzętem do nauki kitesurfingu, wszystkim uczestnikom zapewniamy zakwaterowanie w komfortowych warunkach, w obiektach oraz na kempingach zlokalizowanych bardzo blisko akwenu, na których odbywają się codzienne zajęcia z kite’a.

Kite Station Sizilien

Adres: Birgi, Trapani Kitesurfing Sycylia

Telefon: 0048600876209

Telefon: 00393387746037

E-mail: info@kitestation.eu

Godziny otwarcia: 9.00 - 20.00

15 + 10 =