WYJAZDY Z KITESTATION

KITE STATION - POLSKA SZKOŁA KITESURFING SYCYLIA
Szkoła KiteSzkolenia kitesurfingu

Obóz kitesurfingowy – rozbudź w sobie zamiłowanie do kite’a!

Nasze obozy  kite są prowadzone w kilkunastoosobowych grupach, na poziomie międzynarodowego standardu szkoleń IKO (International Kiteboarding Organization) oraz na dopasowanym każdorazowo do potrzeb kursanta, indywidualnym trybie treningu. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy kursant jest inny, dlatego dzięki umiejętnemu podejściu i dobraniu odpowiedniego zestawu ćwiczeń, jesteśmy w stanie uzyskać najlepsze rezultaty.

Priorytetem każdego obozu jest oczywiście kitesurfing, jednak czasami warto odpocząć i zregenerować ciało, wówczas jesteśmy w stanie zaoferować uczestnikom bogaty, poparty wieloletnim doświadczeniem program „poza kitesurfingowy” i zachęcić kursantów do wspólnego spędzenia czasu. Tego typu wyjazdy dają również możliwość zwiedzania atrakcyjnej turystycznie okolicy, co z całą pewnością przypadnie do gustu zwłaszcza amatorom dalekich podróży.

Poza niezbędnym sprzętem do nauki kitesurfingu, wszystkim uczestnikom zapewniamy zakwaterowanie w komfortowych warunkach, w obiektach oraz na kempingach zlokalizowanych bardzo blisko akwenu, na których odbywają się codzienne zajęcia z kite’a.

Obozy kitesurfingowe za granicą

Profesjonalne kursy przygotowującymi od podstaw do samodzielnego pływania oraz bycia niezależnym kitesurferem według standartów IKO, ze względu na najlepszy wiatr i wysoką temperaturę – organizujemy wyjazdy na Sycylię. Stanowią one doskonałą propozycję dla wszystkich uczniów i studentów, którzy chcieliby aktywnie spędzić swój wolny czas, zdobywając przy tym umiejętności niezbędne do uprawiania fascynującej dziedziny sportu, jaką jest coraz bardziej popularny kitesurfing.

Obóz kitesurfingowy umożliwia nie tylko łatwą, ale przede wszystkim w pełni bezpieczną naukę ślizgania się na wodzie, odbywającą się pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów. Starannie przemyślany plan nauki oraz indywidualne podejście do każdego z uczestników sprawiają, że oferowane przez naszą szkołę szkolenia cieszą się niesłabnącą popularnością wśród młodzieży i nie tylko.  Kurs kitesurfingu za granicą to doskonała cena dopasowana do programu.

Większość organizowanych przez naszą szkołę profesjonalnych obozów kitesurfingowych za granicą jest prowadzonych we Włoszech, na Sycylii. W otoczeniu dzikiej przyrody, panują znakomite warunki do uprawiania sportów wodnych. Tego typu  kursy stanowią doskonałą szansę na to, aby rozbudzić w sobie pasję i zamiłowanie do kite’a, jednej z najbardziej fascynujących dyscyplin sportowych, która może być uprawiana zarówno na akwenach słodkowodnych, jak i morskich.

Nasze obozy  kite są prowadzone w kilkunastoosobowych grupach, na poziomie międzynarodowego standardu szkoleń IKO (International Kiteboarding Organization) oraz na dopasowanym każdorazowo do potrzeb kursanta, indywidualnym trybie treningu. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy kursant jest inny, dlatego dzięki umiejętnemu podejściu i dobraniu odpowiedniego zestawu ćwiczeń, jesteśmy w stanie uzyskać najlepsze rezultaty.

Obóz kitesurfingowy to świetna okazja by poznać nowych ludzi, spędzić z nimi wesoło czas a wieczorem odprężyć się opowiadając o wrażeniach minionego dnia.

Zachęcamy również grupy znajomych lub kolegów z pracy by poznali siebie z nowej strony- w czasie wspólnego opanowywania żywiołów- wiatru i wody!

Kite Station Sizilien

Adres: Birgi, Trapani Kitesurfing Sycylia

Telefon: 0048600876209

Telefon: 00393387746037

E-mail: info@kitestation.eu

Godziny otwarcia: 9.00 – 20.00

4 + 1 =