Lech kite

Lech

manager & office Lech odpowiada za zarządzanie szkołą i kontakt z klientami. Uzależniony od kite, od 8 lat rezydent na Sycylii.
Sonia baza

Sonia

Baza i zdjęcia Sonia zajmuje się Wami od momentu kiedy dotrzecie na Sycylię, ustala grafik zajęć i czuwa nad sprawnym przebiegiem zajęć. Pomoże Wam dobrać sprzęt i zrobi pro fotke na wodzie.
Mateusz

Mateusz

Coach Mateusz nasz coach jest zawodnikiem freestyle- wielokrotnie zdobywającym podium Mistrzostw Polski. Związany z Kite Station od 2017 roku, prowadzi zaawansowane szkolenia freestyle, big air oraz unhooked. Możesz również odbyć z nim lekcję podstawowych manewrów kite
Filip instructor

Filip

Senior Instructor Filip to instruktor z szerokim doświadczeniem, pracował na wielu spotach ale na stałe związał się z Sycylią. Wyjątkowa cierpliwość i pierwszorzędna metodyka pozwala mu na prowadzenie efektywnych i przyjemnych szkoleń na wszystkich poziomach kite
Julia instruktor

Julia

Instruktor Kite i Wind Julia zdobywała doświadczenie w Europie i Afryce zanim trafiła do Kite Station. Poza kitesurfingiem szkoli również na windsurfingu, zwłaszcza najmłodszych adeptów sportu.

Ewa

Joga Ewa jest instruktorem jogi z certyfikatami uzyskanymi w Indiach. Zajmuje się również fizjoterepią. Prowadzi zajęcia flow jogi w trakcie naszych obozów, ale podpowie też w temacie rozgrzewki, przygotowania do kite i regeneracji.